695 356 595

Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne

Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne stanowią uzupełnienie naszej codziennej pielęgnacji ciała oraz twarzy. Każda z nas marzy bowiem o pięknej skórze, dlatego też nie ma co się dziwić, że w dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju zabiegi przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Przy pomocy odpowiednio dobranych zabiegów, możemy w mgnieniu oka poprawić wygląd naszej twarzy i ciała. Poznaj najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne.

Henna pudrowa

Henna pudrowa jest naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego. Od wielu lat stosuje się ją do barwienia włosów oraz ciała. Prosty i przede wszystkim naturalny skład skutecznie barwi, ale również i pielęgnuje skórę oraz włoski, dzięki zawartości minerałów oraz witamin. Jako produkt do farbowania, henna nie wpływa negatywnie na strukturę włosów, jest bowiem bezpieczna. Oczywiście może wywołać reakcję alergiczną, jak tak naprawdę każdy kosmetyk. Jeśli decydujemy się na hennę pudrową pierwszy raz, powinniśmy zrobić test uczuleniowy na skórze 2 dni przed planowanym zabiegiem. Hennę pudrową nakłada się na brwi.

Lifting rzęs

Lifting rzęs to nic innego jak wydłużenie, podkręcenie oraz uniesienie rzęs. Taki zabieg daje ciekawy, naturalny efekt, który utrzymuje się nawet przez kilka tygodni. Lifting nie niszczy naturalnych rzęs, jak zostało wspomniane wyżej – daje naturalny efekt.

Podnoszenie powiek

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją elastyczność i sprężystość. Opadające powieki są jawnym dowodem nieprzespanych nocy, ale także dowodem na to, jak szybko nasza skóra się starzeje. Wiele z nas posiada naturalnie opadające powieki. Chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy jednak możliwość podjęcia się zabiegu podnoszenia powiek. Nie jest to wcale skomplikowany zabieg, jednak przynosi naprawdę ciekawe rezultaty.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy znajduje zastosowanie przede wszystkim w kosmetyce. Jest składnikiem wielu odmładzających kremów, jednak najczęściej wykorzystuje się go w gabinetach medycyny estetycznej. Możemy wypełnić nim usta czy policzki. Wiele kobiet podejmuje się również wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w celu odmłodzenia swojego wyglądu. Decydując się na taki zabieg, możemy cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Przecież właśnie o to chodzi, prawda? Nieprzyjemnym dla nas doświadczeniem jest często pojawienie się bruzd nosowo-wargowych. Nie musimy wcale użerać się z tym problemem! Możemy się go pozbyć decydując się na zabieg wypełniania bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym.

Chcąc udać się na jeden z wymienionych wyżej zabiegów, warto skorzystać z usług gabinetu Ambasada Piękna Salon Mody i Urody & Spa Bożena Klos, który w swojej ofercie posiada właśnie lifting rzęs, uzupełnianie kwasem hialuronowym, podnoszenie powiek, hennę pudrową czy też mezoterapię igłową.

Opracowanie:
Ambasada Piękna Salon Mody i Urody & Spa Bożena Klos
Rybnik, Dąbrówki 3B
ambasadapiekna.ehost.pl