695 356 595

Masaże

masaz

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Ma zastosowanie w gabinetach odnowy biologicznej i masażu, przyspieszając procesy wypoczynkowe, zwiększa tym samym zdolność wysiłkową organizmu.
Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.
W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego.

MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY MIODEM106-masaz-miodem

Jest to zabieg bardzo mocny, intensywny. Przeznaczony głównie dla kobiet. Wykonanie masażu miodem przyczyniasię do udrożnienia systemu limfatycznego oraz stymuluje wydzielanie gruczołów potowych. Masaż poprawia sprawność układu krążenia, regeneruje skórę, wygładza cellulit.
Zabieg ten ma bardzo szerokie zastosowanie, usuwa bóle pourazowe kręgosłupa czy mięśni, likwiduje nerwobóle. Masaż miodowy często łączy się też z masażami rehabilitacyjnymi lub innymi zabiegami w celu skutecznej i szybszej poprawy zdrowia. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób wrażliwych.

MASAŻ TWARZY

Systematycznie wykonywany masaż twarzy poprawia stan skóry i utrzymuje ją w dobrej kondycji. A połączony z umiejętnie dobranym kosmetykiem w widoczny sposób ujmuje lat.

zapraszamy do cennika